Экскурсии Главная

Канів- місто Кобзаря 

   В шелесті лип і каштанів,

   Вмитий в ранковій росі,

   Стоїть над Славутою Канів

   В своїй неповторній красі.

   Квіти не в’януть ніколи,

   Віщий луна «Заповіт»

   На рідну Тарасову гору

   Знає стежинку весь світ.

 Якщо Ви втомилися від повсякденних проблем, бажаєте відпочити та   більше дізнатись про історію України, приїздіть до її духовної столиці – Канева. Паломництво до могили Великого Кобзаря на Чернечу гору підкреслює загальновизнаність та значимість цього міста. Щодня це місто відвідує тисячі людей. Віддати шану співцеві України  йдуть не лише місцеві жителі, а й люди з усіх куточків світу.

  Під час екскурсії ви відвідаєте Канівський Успенський собор, закладений у 1144 році великим князем Всеволодом Ольговичем. Навесні 1972 року в Успенському соборі було засновано Канівський музей народно-декоративного мистетства.

   В затишному міському парку знаходиться могила видатного дитячого письменника Аркадія Гайдара, який загинув на Канівщині в роки Великої Вітчизняної війни. Поруч споруджено бібліотеку-музей письменника-воїна.

Справжню насолоду принесуть туристу відвідини Канівського національного заповідника, який було засновано в 1925 році. Садиба заповідника розташована біля підніжжя славнозвісних канівських гір – Княжої, Мар`їної та на Великому і Малому Скіфських городищах.

Канів гостинно запрошує до відвідин у будь-яку пору року. Завітайте і ви, щоб причаститися духом національної гідності.