Экскурсии по Украине
Главная

«Мальовничі каньйони та загадкові замки Черкащини»

Виїзд групи – 08.00. Унікальне поєднання і сучасності і минулого, реальності і легенди давнини створюють численні історико-культурні пам'ятки на тлі чарівної природи. До послуг туристів ми підготували тур по замкам Черкащини. В ході туру екскурсанти зможуть познайомитись з історією минулого та познайомитись з сучасним життям замків та палаців, які розташовані на території нашого краю.

Программа:

Мошни

Преображенська церква

Переїзд до м.Корсунь-Шевченківський:

Екскурсія по палацовому комплексу (колишній маєток князів Лопухіних – Демидових, який в 1858 році був визнаний одним з найбагатшим в Європі. На сьогоднішній день збережено 10 з 13 будівель палацового ансамблю. Прогулянка по Корсунь – Шевченківському каньйону , водоспад, «чортів місток», і т.д.

Переїзд до с.Буки – 13.00.

Ці місця є улюбленим місцем відпочинку багатьох туристів. В народі Буцький каньйон називають „маленькою Швейцарією”.На скелястих берегах річки Гірський Тікич розкинулось селище Буки, що виникло в першій половині XVI століття. Назва його походить від того, що тут колись росли букові дерева. Відомі Буки ще й тим, що саме тут, на річці Гірський Тікич, була збудована перша в Україні гідроелектростанція. Селище розташоване неначе в горах, а в їх підніжжі протікає мальовнича річка Гірський Тікич.. Відразу за водоспадом природа створила Буцький каньйон, розташований на 800 м нижче греблі колишньої Буцької ГЕС, що являє собою оригінальний скелястий берег з виступами сірого граніту, висотою близько 30 метрів. Довжина каньйону біля 2,5 км, ширина - 80 м. Площа, що підлягає природоохоронним заходам - 80 га.

Переїзд в с. Леськове Монастирищенського району.

Екскурсія в замок Тадеуша Даховського, де ми зануримося в загадкову історію старого замку, острова Мрії, дивовижного парку, підземних доріг, які простяглись аж до мальовничої Софіївки.

Місто Тальне: Мисливський замок Шувалових; Тальнівський парк XIXст. – пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.

Повернення групи – 21.00.

Стоимость 150 грн

В вартість входить: проїзд, послуги екскурсовода, страховка.