Рј

Головна

Чорне Азовське море

Авіа тури, авіаквитки
Экскурсії з Черкас
Фото-галерея

Документы

Сертификаты

Партнери

Попередньо телефонуйте, будь ласка: 
0472-383030,
067-4730611(Київстар, Viber),  093-4730611(Life)
адреса: м.Черкаси, вул. Гагаріна 73 --->
MyCounter - n??o?ee e noaoenoeea

тур вихідного дня на День незалежності на морі

Бессарабські Пригоди

Фото з попередньої поїздки


"Перлина біля моря"... Мабуть, небагато серед мешканців України, та й інших колишніх "союзних республік" знайдеться тих, хто б не знав, що під цим псевдонімом ховається славнозвісна Одеса. Місто, у яке закохуються його гості, а городяни трепетно називають "мамою". Місто рибалок і куплетистів, оспіване у піснях, осередок неповторного гумору, воно подарувало нам безліч жартів, анекдотів, просто "фразочок", котрі беззмінно супроводжуються епітетом "одеський" та, що головне, щирим сміхом. Про Одесу можна говорити дуже довго, і завжди буде що сказати. Унікальність міста полягає у тому, що кожного зі своїх гостей місто зацікавлює чимось особливим. І зовсім не має значення, що це у кожному конкретному випадку - Привоз, чи Будинок з однією стіною. Отож, завітайте до Одеси - ви не пошкодуєте, Одеса-мама і для вас приберегла щось цікавеньке.


Затока — частина моря що заходить у суходіл, але має вільний водообмін з основною частиною водойми.


Ви́лкове - Венеція на Дунаї, Вилків — місто, розташоване в українській частині дельти Дунаю, на крайньому південному заході України, в Кілійському районі Одеської області. Це останній населений пункт на берегах Дунаю перед його впадінням в Чорне море.

відео з попередньої поїздки

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Виїзд із м. Черкаси від "Дружби Народів" 23:00 орієнтовно

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Приїзд до м.Одеса.
Оглядова  екскурсія по місту, де Ви дізнаєтесь про історію міста та  оглянете райони: Аркадія, Великий Фонтан, Французський  бульвар, Завод шампанських вин, Ботанічний Сад,  Одеська Кіностудія...

 Пішохідна екскурсія центром міста «Ах, Одесса...!" Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку де Ришельє, Приморський бульвар, Знаменитий  Оперний Театр...

Прогулянка по  вул. Деребасовській та Міському Саду - «Монмартру в мініатюрі», де Ви зможете посидіти на 12 стільці мадам Петухової,  поряд з легендарним Утьосовим, подивитися на Фонтан Парфумів,«Площі Остапа Бендера»,  Галереї «Афіна», «Дерево Кохання»...

13.00 - обід факультативно.

 Поселення та ночівля с. Затока.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

Відпочинок на морі.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ 

08.00 - виселення з бази.

09.00 - 11.00  - екскурсія Білгород - Дністровською фортецею.

Білгород-Дністровська фортеця або Аккерма?нська фортеця — історико-архітектурна пам'ятка XIIIXVстоліть. Знаходиться в м. Білгород-Дністровський Одеської області.

Фортеця будувалася на залишках грецького міста Тіра. Існувало воно до IV століття. Але часті напади завойовників знищили поліс. Спочатку місто зруйнували готи, а потім гуни поклали кінець існуванню Тіри. Після греків на місці Тіри мешкали дакиантислов'яниболгари.. На думку істориків, у Хстолітті Білгород входив до складу Київської Русі, потім деякий час належав Угорському королівству, а ще пізніше — Галицько-Волинському князівству. У складі останнього місто перебувало до нашестятатаро-монголів.

11.30 - виїзд із Білгород - Дністровського.

14.00 - орієнтовно прибуття у с. Вилкове. Оглядова екскурсія  орієнтовно 1,5години. + за бажанням катання на човнах по притоках р. Дунай та самому Дунаю (1година).

Прибуття в м. Черкаси. Орієнтовно 02.30  - 05.00

У вартість входить:

У вартість не входить: