![]() Головна |
![]() Чорне Азовське море |
![]() Авіа тури, авіаквитки |
![]() |
![]() Фото-галерея |
Попередньо телефонуйте, будь ласка: |
![]() |
Невідома Корсунщина: Корсунь, Сахнівка та Бровахи
- Корсунь - Шевченківський: палац Лопухіних, Корсунський парк, каньйон "Шумки".
- школа Захаренка, с.Сахнівка: унікальна школа, в якій ще 20 років тому з'явилися обсерваторія, басейн, музей, спортивний комплекс. Причому все це побудовано не завдяки багатим спонсорам, а через те, що у 1959 році до Сахнівки потрапив за розподілом молодий учитель фізики Олександр Захаренко
- Бровахи - село материнства: історія про унікальну жінку Євдокію Лисенко, яка усіх десятьох синів провела на війну захищати Вітчизну й усіх дочекалася з фронту живими. Такий випадок був унікальним на весь тодішній Радянський Союз.
Програма туру:
08:00 - збір групи та виїзд з м.Черкаси.
09:30 - прибуття до м.Корсунь-Шевченківський. Екскурсія Архітектурним комплексом Палацу Лопухіних, баштою-бельведер. Прогуляємось Корсунським парком.
12:00 - 12:30 - обід (організовується самостійно). Зупинка в центрі м.Корсунь-Шевченківський: час на каву/чай, перекус.
13:00 - прибуття до с.Сахнівка. Екскурсія авторською школою Захаренка.
15:00 - прибуття до с.Бровахи - села материнства. Дізнаєтесь історію про материнський біль та надію Євдокію Лисенко, яка дочекалася з війни всіх своїх 10 синів. Огляд пам'ятника Євдокії Лисенко - символу материнського болю, терпіння та надії. Відвідуємо Музейну кімнату родини Лисенко, де зберігаються саме ті шинелі, у яких хлопці повернулися з війни, кирзові солдатських чоботи, сімейні фотографії, газетні вирізки газет.
"Найбільше поранення отримав один із синів: він втратив на війні ногу"У вартість туру включено: