Рј

Головна

Чорне Азовське море

Авіа тури, авіаквитки
Экскурсії з Черкас
Фото-галерея

Документы

Сертификаты

Партнери

Попередньо телефонуйте, будь ласка: 
067-4730611(Київстар, Viber),  093-4730611(Life)
адреса: м.Черкаси, вул. Гагаріна 73 --->
MyCounter - n??o?ee e noaoenoeea

«Греція. Подорож до двох морів»

Львів – Паралія Катеріні - Метеори – о.Корфу – Салоніки- Львів

Дата туру: 12.09-22.09.2023

 

1 День  6:00 виїзд з приміського залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії – Сербії – Македонії – Греції.

2-7 День
Приїзд у Грецію.  Розміщення у готелі.  Відпочинок на морі.Відпочинок на морі. Нічліг.
Сніданки.
Відпочинок на Пієрії Катеріні

3 День.Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо екскурсію на г. Олімп (20€). Величні гори Олімпу ми будемо споглядати з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м. А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів: Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель.
Ночівля.

...8 День
Сніданок (сухий пайок). Раннє виселення з номерів.
Виїзд на екскурсію до Метеорів — один із найбільших монастирських комплексів у Греції, відомий, насамперед, своїм унікальним розташуванням на вершинах скель. Комплекс монастирів, другий за розміром після Афону. Скелі Метеори з’явились близько 60 млн років тому, коли замість рівнини у цій місцині було прадавнє море. Під дією геологічної сили води, вітру, під впливом перепадів температур поступово утворювались кремезні кам’яні «стовпи», що ніби зависли у повітрі. Огляд 2-ох монастирів.

.

Переїжджаємо до острова Корфу. Трансфер на паромі до Корфу (додатково 25Є в дві сторони).
Це острів, що дозволяє відчути справжню Грецію. Красиве місце в Іонічному морі славиться природними красотами і багатовіковою історією, що сягає сивої давнини. Маємо унікальну можливість відвідати церкву св. Спиридона, де зберігаються його мощі та приклонити коліно до священних ікон.
 Поселення в готелі. Ночівля.

8  День
Сніданок. Пішохідна екскурсія по столиці о. КорфуКеркірі.
Корфу по праву вважається одним з найзеленіших островів, а його пляжі, повні екзотики, блакитні морські хвилі ваблять туристів, спраглих до райського відпочинку.
Ночівля.

9 День
Сніданок. Виселення з номерів. Трансфер на паромі. Переїзд до м. Солоніки.
Вільний час. Ночівля

10 День
Сніданок. Пішохідна екскурсія містом Салоніки.  12.00 Виїзд до України

 

11 День Прибуття в Україну орієнтовно в 9.00 на кордоні. ВАРТІСТЬ ТУРУ

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Проживання в апартаментах які розташовані в Паралії Катерині, віддаленість від моря – 150м. Поруч з апартаментами магазини, таверни. Номери з кондиціонером, балконом, обладнані кухонним куточком з наявністю всього необхідного. Також у номерах телевізор, холодильник, безкоштовний WiFi.