Рј

Головна

Чорне Азовське море

Авіа тури, авіаквитки
Экскурсії з Черкас
Фото-галерея

Документы

Сертификаты

Партнери

Попередньо телефонуйте, будь ласка: 
067-4730611(Київстар, Viber),  093-4730611(Life)
адреса: м.Черкаси, вул. Гагаріна 73 --->
MyCounter - n??o?ee e noaoenoeea

«о. Корфу (мощі св. Спиридона) + Святині Греції»
мобільна версія

Львів – Паралія Катеріні- *г.Олімп-Метеори – о.Корфу – Салоніки- Львів

Дата туру: 11.09.2023 -19.09.2023

 

1 День 6:30 виїзд. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії - Болгарії

2 День
прибуття до Греції.  Розміщення у готелі. Відпочинок на морі. Вечеря. Нічліг.

Відпочинок на Пієрії Катеріні

3 День
Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо екскурсію на Метеори (25€ ( вхідні квитки оплачуються окремо - 3€).  Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів. Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм. Люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.4 День.
Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (20€). Величні гори Олімпу ми будемо споглядати з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м. А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів: Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.

5 День.Сніданок. Вільний день. Пропонуємо відвідати північну столицю Греції – Салоніки (20€). Салоніки — красиве місто з приємною космополітичною атмосферою, в якому можна знайти безліч пам'ятників старовини, помилуватися стародавніми візантійськими церквами, перерахованими як об'єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, посидіти в затишних кафе і насолодитися традиційною грецькою кухнею. Вільний час. Ночівля

6 День.
Ранній сніданок (сухий пайок). Збір групи переїзд в Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о. Корфу. Почнемо з того, що Корфу (або Керкіра) — острів для Греції нетиповий. Його ще називають «італійським» островом Еллади. Острів вражає своєю мальовничістю. В його вузьких вуличках петляють, де між будинками прямо над головою протягнуто білизна, легко загубитися. Але навіть вперше ступив на Корфу паломник ніколи не заблукає, тому що досить вимовити заповітні слова «Agios Spiridonos», і будь-який житель, навіть дитина, покаже вам вулицю, на якій велично височіє кафедральний собор, де спочивають нетлінні мощі святителя Спиридона Триміфунтського. Дзвіниця собору видно звідусіль .Благодаттю Божою чесні мощі св. Спиридона збереглися нетлінними і, що особливо чудово, шкіра плоті його має звичайну для людського тіла м'якість. Ночівля.

 

7 День
Сніданок. Виселення з готелю.14:00 Збір групи. Переїзд до м. Скоп'є. Рекомендуємо поїздку 
Edessa Waterfalls (15€+вхідний квиток)

Едеські водоспади — геологічний комплекс, рідкісний пам'ятник природи у східній частині міста Едеса, Греція. Водоспадний парк межує на півдні з традиційним районом Вароша. На його південному кордоні знаходиться пам'ятник культури — конопляна фабрика Едеса. У минулому було 12 водоспадів, з яких залишилося 7 і лише 2 з них доступні. Найбільший водоспад називається «Каранос» і має висоту 70 метрів. Мокрі та слизькі сходи ведуть під води водоспаду, де є невеличка печера. Води водоспадів не мають сталого стоку, оскільки регулюються гідроелектростанцією у Аграс Пелла. Ночівля.


 

8 День Сніданок. Виселення з номерів. Виїзд до України

 

9 День Прибуття в Україну

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

Проживання в апартаментах які розташовані в Паралії Катерині, віддаленість від моря – 150м. Поруч з апартаментами магазини, таверни. Номери з кондиціонером, балконом, обладнані кухонним куточком з наявністю всього необхідного. Також у номерах телевізор, холодильник, безкоштовний WiFi.